Strateji

Global ekonomideki hızlı değişimler çelik pazarının dengesiz ve riskli olmasına sebep oldu. Sonuç olarak çelik tüccarları müşterilerine tüm zincir boyunca destek verecek yenilikçi yollar geliştirmek zorunda kaldılar: kaynak bulmaktan üretim ve lojistiğe, zamanında bilginin dokumantasyonuna ve tedarik edilmesine. Bu, müşterileri memnun ederken riskleri en aza indirmenin tek yolu.

ViMetal Çin'deki en büyük ve en tanınmış çelik üreticileri ve hizmet merkezlerinin bir kısmıyla münhasırlık ve bağlayıcılık anlaşmaları içinde bulunmaktadır. Bu şirketler stoklarını istenen miktar veya özellikler ne olursa olsun günlük bazda nakliyata sunmaktalar. ViMetal'in temin ettiği çeliğin %80'i Çin'deki yeni üretilmiş ve hemen sevkiyata hazır birinci kalite stok malzemeye dayanır.

Her nakliyat sevk edilmeden önce ViMetal’in personeli tarafından en üst kalite standartlarına uyduğunu garantilemek için kontrol edilir. Siparişleri fiyat teklifi aşamasından sipariş girişine ve malzemenin müşterinin deposuna sevkiyatına kadar takip ederler. Aynı zamanda neredeyse her ihtiyaç ve talebe yanıt verirler, ortaya çıkan sorunları çözerler ve gerektiğinde teknik yardım sunarlar.