Nasıl İşler

Şirketinizin çinko kaplama, grade ve yüzey açısından çok belirli özelliklere sahip 300 M ton Sıcak Daldırma Galvanize ihtiyacı olduğunu varsayalım. Ve bu ihtiyaç çok acil! Normalde her zamanki tedarikçinizle temasa geçer ve ileride üretilmesi için bir sipariş verirsiniz. Dünyanın her yerindeki çelik imalatçıları çeliğe gittikçe artan talebi karşılamakla meşgul oldukları için imalatın gerçekleşmesi için iki ay ve sevkiyatın size ulaşması için de birkaç hafta daha beklemeniz gerekecektir.

Bu dönem içinde fiyat:

·       Yükselebilir; bu durumda kardasınızdır, gülümser ve durumun böyle devam etmesini ümit edersiniz

·       Aynı kalır, sürekli yükselmesi için dua edersiniz

·       Düşer ve zarar vermenize neden olur

ViMetal tamamen yeni ve modern bir yaklaşım uygular. İstenen neredeyse her miktarda yassı çeliğin anında sevkiyatını gerçekleştirebiliriz. Bekleme sürenizi önemli derecede kısaltırız; böylece siz işi kapar, malzemeleri alır, satar ve bir sonraki siparişe geçebilirsiniz. Bu sürecin kolaylığı ve uygun maliyeti sizi şaşırtacak!

İster günlük stok listelerimizi alıyor olun, ister bize özel isteklerinizi gönderin, size en iyi kalite mal için ve anında ve dünyanın herhangi bir yerinde istediğiniz bir limana tedarik için en iyi fiyatı üç gün içinde vermeyi garantiliyoruz. Çoğu durumda tüm süreç talebinizi almamızdan itibaren sadece yedi gün sürer.

ViMetal’in tüm zincire (hammadde alımından lojistik ve dağıtıma kadar) aktif katılımı, Çin'deki en büyük imalatçılarla temaslarımız, müşteri hizmetine verdiğimiz önem ve çelik ticaretine odaklı yaklaşımımız bizi bugün, neredeyse her çelik ihtiyacını karşılama konusunda pazarda en uygun şirket konumuna getirmekte.