Temel Değerler

ViMetal'de çelik pazarını, güçlü yönlerini, zayıflıklarını ve ortaya çıkmakta olan akımları anlarız. Çin, Rusya, Hindistan, Brezilya ve Afrika gibi çelik ihracatı devlerinin daha fazla pay savaşı verdiği hızla değişen bu ortamda kritik değişiklikler ticari ilişkileri değiştirmekte.

Çelik geleneksel bir emtia olmasına rağmen bizce bir high-tech faaliyeti gibi görülmelidir. Temel değerlerimiz en üst derecede sadakat ve kaliteli hizmeti, en mükemmel lojistik desteği ve en iyi maddeleri sağlamaktır - kısacası baştan sona bir hizmet sunucusuyuz. Yenilikçi iş anlayışımızı destekleyen teknolojiyi kullanıyoruz (örneğin veriyi gerçek zamanda işleyen, her yerden ve her zaman ulaşılabilir kılan ve tam cep telefonu desteği veren Web tabanlı bir ERP uygulaması).

Günümüzün satın alma, lojistik, dağıtım ve benzeri gelişmiş hizmetlerini akıllıca kullanmak için sürekli bir çaba içindeyiz. Uzman kadromuzun çelikle ilgili tüm iş alanlarında beceri, bilgi ve tecrübesi bir araya harmanlanır. Daha da önemlisi, müşterilerimizin her gereksinimine duyarlıyız ve en ufak ayrıntıya bile dikkat ederiz.

Çeliği ve çelik marketini çok iyi tanırız. Müşterinin dilini konuşuruz. Müşterilere, neredeyse sorunsuz, gecikmesiz ve gereksiz masraflardan arınmış en iyi çözümleri sunarız.