ViMetal Hakkında

Çin'de çelik uzmanları Mr. Colin Wang ve Mr. Vitorio Roei Arbib tarafından kurulan ViMetal, global pazarda yıllarca tecrübesi bulunan çok uluslu  bir çelik ticaret şirketidir. Şirketin ana hedeflerinden biri, sevkiyata hazır büyük miktardaki stokları en iyi şekilde değerlendirerek müşterinin değişken çelik fiyatı dalgalanmalarına ve nakliye masraflarına maruz kalmasını engellemek ve malı olası en kısa nakliye programı dahilinde sunmaktır.

Çelik ticaretindeki geniş tecrübemiz ve müşterilerimizin gereksinimlerine olan yüksek duyarlılığımızla oluşturduğumuz özel iş anlayışımızda  değeri azamileştiren ticaret, zamanında dağıtım işlemleri ve kusursuz lojistik eşzamanlı olarak birleştirilip olası en iyi fiyatı elde etmemizi sağlar.  Herkes çelik sunabilir ancak herkes başarılı bir anlaşmayı garantileyemez.

Dünya çapında çeliğe talebin hızla artması, kısa tedarik süreleri ve Çin'in çok uluslu pazara atılgan girişi, ViMetal şirketini, istenen miktar ne olursa olsun, müşterilerine mükemmel kalite ve hizmet, hızlı yanıt süresi ve verimli lojistik sağlamaya zorladı.

ViMetal’in kendine özel yöntemi, müşterilerinin büyük kayıplar vermesini engelleme gereksiniminden ortaya çıktı. Şirket, müşterilerinin %80'ine Çin'deki belli başlı limanların yakınlarındaki mekanlardan yeni üretilmiş ve hemen sevkiyata hazır birinci kalite stok çelik sağlar.

ViMetal’in Şangay'daki ofisi, genç, dinamik, İngilizce'ye hakim ve Batı idare ilkelerini ve çelik pazarının her açısını çok iyi bilen kişilerden oluşan çok tecrübeli bir kadroyu içerir.

Şürketin en büyük müşterileri arasında çelik ithalatçıları, otomotiv ve inşaat endüstrilerinin tedarikçileri, özel ve kurumsal imalatçılar ve diğer endüstri ortakları bulunur.